fullframe

Excellent Films to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty filmowe.

Wielu klientów zamawia u nas film promocyjny. Filmy takie stają się obecnie bardzo popularne, można je z łatwością umieścić na stronie internetowej przedsiębiorstwa, urzędu miasta czy instytucji.

Przede wszystkim jest to film promocyjny regionu, film promocyjny organizacji czy firmy. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju filmów, które przyczyniają się do rozwoju całych środowisk lokalnej przedsiębiorczości oraz sprawiają, że wielu turystów oraz inwestorów kieruje swoje kroki ku Łodzi.

Obok filmu promocyjnego dużym uznaniem cieszy się film reklamowy. Film taki jest narzędziem, które przyciąga potencjalnych klientów. Jeżeli są Państwo właścicielami sklepu, firmy produkcyjnej lub jeżeli chcecie Państwo w szybkim czasie sprzedać oferowany przez Was produkt zamówcie film reklamowy produktu. Naszym zdaniem nie ma lepszego sposobu na pokazanie go dużemu gronu odbiorców.

Oferujemy również Państwu obsługę video wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i przemówień biznesowych. Jednym słowem – prowadzenie własnej działalności gospodarczej w oparciu o film stanie się całkiem nowoczesnym i docenianym przez klientów rozwiązaniem. Zapewniamy wysoką jakość materiału, który dostarczymy, zgodnie z jego funkcją, w formacie do publikacji w internecie bądź na płytach dvd/blue-ray.

Gwarantujemy efekt końcowy – video reklamę/prezentację tworzymy używając wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, m.in: kamer i aparatów Sony z wymienną optyką bezlusterkowe aparaty SONY A7S II [aparat używany do filmowania przez NASA]  i SONY A7R II oraz A7III, obiektywy Sony, Canon, Tamron, Samyang i innych. Korzystamy z kamer sportowych GoPro i GoPro Fusion do ujęć specjalnych i 360 stopni, najmniejszych na świecie ręcznych gimbali DJI OSMO POCKET, sliderów kamerowych – również z napędem, statywów, lamp APUTURE, kranów kamerowych oraz systemów stabilizacji obrazu flycam i steadycam, a także systemów zdjęć poklatkowych – timelapse oraz w technice lens whacking

a7sii-a7rii

DJI OSMO POCKET


Na specjalne życzenie wykonujemy filmy i zdjęcia z powietrza korzystając z najnowocześniejszych maszyn latających, profesjonalnych aparatów i kamer.

W naszych produkcjach wykorzystujemy najnowsze techniki filmowe wspomagane nowoczesnym sprzętem:

sony-alpha-logo-Copy
canona
gopro
manfrotto-logo
benro
camrock
zoom-client
tascam
rode

Dzięki zastosowaniu wyłącznie profesjonalnych kamkorderów FullHD a na specjalne życzenie także w 4K UltraHD, zapewniamy najwyższą jakość rejestrowanego obrazu.

Z przyjemnością informujemy naszych obecnych i przyszłych klientów , że w sezonie 2018 wzbogaciliśmy naszą bazę sprzętową m.in. o kamerę do ujęć 360 🎬

GoPro FISION

 

Elektroniczny system stabilizacji obrazu – daję on możliwość wykonywania przepięknych i bardzo płynnych ujęć.

Nowoczesna technologia przetwarzania obrazu zapewnia zdjęcia najwyższej jakości, w których najdrobniejsze detale odwzorowane są z krystaliczną precyzją, a wykorzystanie odpowiednich obiektywów zapewnia uzyskania filmowego efektu realizowanego materiału.

Montaż nagranego materiału reklamowego odbywa się przy użyciu legalnego,specjalistycznego oprogramowania, dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko wydobyć najlepszą jakość z uzyskanego obrazu, ale na życzenie klienta także wzbogacić produkcję o różne dodatkowe elementy i efekty specjalne.

Oferujemy państwu obsługę video wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i przemówień. Zapewniamy wysoką jakość materiału, który dostarczymy, zgodnie z jego funkcją, w formacie do publikacji w Internecie bądź na płytach dvd/blue-ray.

cea-4k-ultra-hd-logos
systems

napisz do nas: biuro@excellentfilms.pl